Vymeňte stovky igelitových    sáčkov za jedno ľanové vrecko. 

Značka Vrecko na chlieb si uhájila v priebehu troch rokov    stabilné miesto v predajniach so zdravou výživou, domácou    produkciou a v neposlednom rade aj v našich domácnostiach.  


Vedeli ste že?

ZELENÁ VÝBAVA DO DOMÁCNOSTI

Textil je najčastejšie doporučovaným materiálom na uskladnenie chleba. Vrecká a nákupné tašky sú vyrobené zo 100% ľanu, ktorý je certifikovaný a niekoľko krát predpieraný.

Ak si radi pečiete domáci chlieb, či si kupujete kvalitné chleby u miestneho pekára je ľanové vrecko tou najlepšou klímou pre jeho uskladnenie. Z našej osobnej skúsenosti vieme, že kváskový chlieb vydrží vo vrecku 5 dní ak sa dovtedy nezje :-).

Ľan je prirodzene antibakteriálny a rezistentný voči plesniam. Táto informácia je pri kúpe vrecka mnohokrát rozhodujúca. Vrecko sa používa opakovane, stačí ho vyprať. 

ZODPOVEDNÉ NAKUPOVANIE

Bezodpadové hospodárenie v domácnostiach nám môže pomôcť výrazne znížiť tvorbu odpadov. V našej rodinnej manufaktúre sme pre vás pripravili bavlnené vrecúška určené pre nákup akýchkoľvek potravín a iných produktov, či ich prípadné skladovanie v našich domácnostiach. Štatistika hovorí, že za rok vyhodí jedna osoba cez 400 sáčkov.

Vrecko môžete použiť opakovane, periete ho podľa potreby a z obchodov si už neprinesiete ani jeden sáčok do domácnosti.

Želáme Vám zodpovedné nakupovanie a ďakujeme, že kúpou vrecka podporíte lokálneho, slovenského výrobcu.


Vyberte si svoje vrecko