en-Ako zo škatuľky ...

01/04/2021

Šatinky pre dievčinky

Šaty určené pre malé dievčatká sú naším pilotným projektom. Kedysi ešte nie firemným, ale osobným zámerom bolo vytvoriť šaty pre moje dievčatá, ktoré budú variabilné - jednoducho, aby rástli spolu s nimi. Hneď od začiatku mali obrovský úspech a nám sa začala ukazovať cesta k tvorbe.

Dodnes plnia tento zámer, sú variabilné a cenovo dostupné. Keď ich dievčatká vyrastú, dajú sa ďalej používať ako tričko. Veľmi dobre vyzerajú aj počas chladnejšieho počasia s dlhým rukávom, pančuchami alebo legínami. Variabilnosť šatiniek ocenia maminky, dajú sa využiť takmer na tri sezóny. 

Šijeme ich vo veľkosti od 1/2 roka - po 6 rokov. Pre staršie slečny na objednávku. Používame hlavne prírodné materiály, bavlnu a ľan. Doplnky tvorí rôznofarebná krajka, hadovka alebo krojová stuha. Zaväzujú sa saténovou obojlícou stuhou nad jedným alebo oboma plieckami. 

Ako zo škatuľky...

Aj napriek tomu, že našim zámerom je bezobalové fungovanie, rozhodli sme aj na základe legislatívnych usmernení šatinky zabaliť do farebnej krabičky.

Našli sme alternatívu, ktorou je recyklovateľná krabička. Toto darčekové prevedenie si našlo obľubu a uplatnenie v darčekových predajniach, turistických kanceláriách a obchodíkoch s folklórnym oblečením. 

Šatinky sú skvelé na rôzne príležitosti: tematické svadby, rodinné oslavy, či fotenia, folklórne slávnosti alebo iné spoločenské udalosti.

Ak hľadáte milý a originálny darček pre dievčatko, môžete si ho objednať v našom e-shope priamo tu.

Rodinné fotenie

Naši zákazníci nás vyhľadávajú, hlavne v teplých letných mesiacoch s požiadavkou ušiť štýlovo podobné kúsky oblečenia pre rodinné fotenie. Väčšinou to začína od detičiek. K šatinkám alebo košieľke, vieme pre rodičov doladiť opasok, kravatu, či motýlika. Vieme ušiť oblečenie aj pre veľkáčov v podobnom strihu, či farebnosti - košeľu pre ocinov, alebo šaty pre maminky.