Na návšteve u nás (v skratke)...

Manufaktúra s tradíciou

est. 2015

Vítame Vás v našom rodinnom podniku, kde si zakladáme na tradícií, kvalite, originálnych nápadoch a kumšte. Držíme krok s dobou a našim zákazníkom ponúkame výrobky ohľaduplné k životnému prostrediu. Nahliadnite s nami do života , kde skutočnú hodnotu má to, čo človek robí s láskou, tam kde sú ľudia bližšie k prírode a tradíciám...Tvoríme pre vás

NAŠE ZNAČKY

Od roku 2015 sme držiteľmi certifikátu Regionálny produkt Novohrad. 

Vrecko na chlieb ponúka širokú škálu výrobkov na uskladnenie a presun potravín, rieši bezobalové hospodárstvo a všetky produkty ponúkame aj veľkoobchodným odberateľom na ďalší predaj.

Manufolktúra má svoju tradíciu v konfekcií a nápaditých modeloch pre deti a dospelých. Podporuje lokálne hospodárstvo a remeslo.                  

Rozumieme reči prírody 

VEĽKOOBCHOD

Sme veľkoobchodným partnerom predajní so zdravou výživou a domácou produkciou. Naše produkty sú ideálnym darčekom pre obchodných partnerov, klientov, či zamestnancov. 

Chcete mať naše produkty aj vo vašom obchode? 

Pre detailnejšie informácie a prihlásenie sa do zóny pre veľkoodberateľov sme vytvorili osobitný priestor vždy s aktuálnou ponukou a novinkami.                         

Miesto plné inšpirácie

RODINNÝ BLOG

Čerstvou tohtoročnou novinkou je naša redakcia, ktorá na našom rodinnom blogu ponúka prehľad zaujímavostí priamo z našej výroby, od našich dodávateľov a partnerov. 

Pripravujeme pre Vás tematické články, rady, či tipy do domácnosti a záhrady. V našom záujme je propagovať zaujímavé remeslá, ich tvorcov, ale aj život z našich domácností, ktoré majú v sebe svoj skrytý "neobyčajný a originálny príbeh".                       

Rozhodnutie zo srdca 

RÝCHLE DORUČENIE

Kuriérska spoločnosť Vám doručí objednávku už na druhý deň. Tovar doručujeme na Slovensko a zahraničia.

FACEBOOK

Sledujte nás aj na Facebooku. Budete tak s nami stále v kontakte. 

MANUFOLKTÚRA      VRECKO NA CHLIEB

RUČNÁ PRÁCA

V rámci výrobného procesu podporujeme aktivity, ktoré zahŕňajú ručnú prácu, napríklad vyšívanie, či tkanie na krosnách. 

SPOZNAJTE NÁS

Keď niečo robíš, rob to s láskou. Keď to robíš s láskou, vdýchneš tomu ŽIVOT.

Martina Vejnárová

Čipôčka naša

"Milujem šitie a rada sa učím novým výzvam. Šijem rôzne zákazky a nové kolekcie do ponuky. V Manufolktúre pracujem už niekoľko rokov a som za túto prácu veľmi vďačná, cítim sa tu ako doma a oddýchnem si pri tvorivej a kreatívnej práci. Prinášam nové nápady a to ma veľmi teší.

Darinka Mikulčíková

Ľanová kráľovná

"Šijem vrecúška, tašky, batôžteky od ich samotného zrodu. Som takou ich maminou. To, že sme rodinnou manufaktúrou, platí nielen kvôli našim pokrvným vzťahom , ale to aj veľmi cítim, keď môžem pracovať uvoľnená , spokojná v super tíme ako doma na gauči :-)."

Svetlana Matúšková

výroba-design-marketing / Vizionár

"Keď sa ráno prebudím som šťastná, že môžem ísť do dielne, vybrať si látku a rozmýšľať aké šaty sú v nej ukryté. Nech robím ktorúkoľvek časť mojej práce, či je to fotenie, blogovanie, príprava kolekcie alebo kontakt s vami, cítim naplnenie a vďaku za to, že žijem tento príbeh."

Juraj Pobjecký

predaj -objednávky -ponuky- veľkoobchod / Manažér

"Rád cestujem po Slovensku, objavujem nové miesta a stretávam sa s vami. Pri našej spoločnej práci prichádzam k novým projektom. Keď vidím vašu radosť a spokojnosť z toho, čo sme vytvorili, napĺňam svoj cieľ - ponúkať veci funkčné a užitočné pre všetkých."