Na stránke pracujeme, ďakujem za pochopenie.
Kód: 46/ZLA 46/SEM Zvoľte variant

Vrecko na chlieb s vyšívaným motívom - rôzne varianty

25 hodnotení
€8,99 €7,49 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Motív
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tento rozmer je vhodný na domáci pečený chlebík alebo menšie 700g chlebíky, či pečivo z vašej pekárne. Vrecko sa dá v hornej časti zaviazať. 

Rozmer: 45x24xcm 

Materiál: 100% ľan 

Motív: Semienko života, Slovensko, Zlaté klasy

Ošetrenie: Doporučujeme prať ručne alebo na 30°C , žehlliť z rubu. 

TIP: Ľan na výrobu perieme výlučne v pracích prostriedkoch priateľských k prírode.

 

Darujte krásny a praktický darček v súlade s prírodou .

TIP: Ak máte svoj obľúbený symbol, motto, alebo citát, radi vám ho na vrecko vyšijeme. Na vrecko môžeme tiež vyšiť logo, či slogan vašej značky (firmy) a môžete mať vrecká aj na svojej prevádzke. Rovnako je vhodným darčekom pre vašich obchodných partnerov, klientov, či zamestnancov. 

Stačí nám napísať do poznámky, mám záujem o vlastný motív. My vás obratom kontaktujeme a po vzájomnej dohode objednávku pripravíme do pár dní v závislosti od množstva .

Vymeňte stovky igelitových sáčkov za jedno ľanové vrecko.

 

BEZ OBALU, BEZ ODPADU

Nie je NOVINKOU, že UVEDOMENIE sa spája aj s našim konzumným životom. Každý z nás sa čím ďalej, tým viac zamýšľame nad otázkami odpadovej problematiky. Tí, ktorí patríte do skupiny separujúcich na vlastné oči vidíte v akom pomere vysýpate plastový odpad a bio odpad. Každá potravina je zabalená jednotlivo v nejakom "plastovom" obale. Snáď najviditeľnejšie sú aj obaly z darčekov, ktoré rozbaľujeme na sviatky, či pod vianočným stromčekom. 
Bezodpadové hospodárenie v domácnostiach nám môže pomôcť výrazne znížiť tvorbu odpadov. V našej rodinnej manufaktúre sme pre vás pripravili bavlnené vrecúška určené pre nákup akýchkoľvek potravín a iných produktov, či ich prípadné skladovanie v našich domácnostiach. 
Vrecko môžete použiť opakovane, periete ho podľa potreby a z obchodov si už neprinesiete ani jeden sáčok do domácnosti.