Na stránke pracujeme, ďakujem za pochopenie.
Kód: 104/25X 104/30X Zvoľte variant

Nákupné vrecko z ľanu

5 hodnotení
€3,30 €3,80 od €3,30 €2,75 bez DPH €3,17 bez DPH od €2,75 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Zdravé nakupovanie aj u Vás doma !

Pripravili sme pre Vás novinku - vrecká určené na nakupovanie, či skladovanie potravín ušité zo 100% ľanu. Zaťahujú sa v hornej časti vrecka šnúrkou. Ich priehľadnosť je praktická pri nakupovaní v obchode, či skladovaní vecí v domácnosti. Vhodné aj ako desiatové vrecko.

Dostupné v dvoch rozmeroch: 25x35 cm a 30x40 cm 

BEZ OBALU, BEZ ODPADU

Nie je NOVINKOU, že UVEDOMENIE sa spája aj s našim konzumným životom. Každý z nás sa čím ďalej, tým viac zamýšľame nad otázkami odpadovej problematiky. Tí, ktorí patríte do skupiny separujúcich na vlastné oči vidíte v akom pomere vysýpate plastový odpad a bio odpad. Každá potravina je zabalená jednotlivo v nejakom "plastovom" obale. Snáď najviditeľnejšie sú aj obaly z darčekov, ktoré rozbaľujeme na sviatky, či pod vianočným stromčekom. 
Bezodpadové hospodárenie v domácnostiach nám môže pomôcť výrazne znížiť tvorbu odpadov. V našej rodinnej manufaktúre sme pre vás pripravili bavlnené vrecúška určené pre nákup akýchkoľvek potravín a iných produktov, či ich prípadné skladovanie v našich domácnostiach. 
Vrecko môžete použiť opakovane, periete ho podľa potreby a z obchodov si už neprinesiete ani jeden sáčok do domácnosti.

V našej rodinnej manufaktúre  pre vás vyrábame nákupné tašky na presun akýchkoľvek potravín a iných produktov, či ich prípadné skladovanie v našich domácnostiach. VIac TU
Tašku môžete použiť opakovane, periete ju podľa potreby a z obchodov si už neprinesiete ani jednu igelitovú tašku naviac.