Na stránke pracujeme, ďakujem za pochopenie.

Vítame Vás v našom rodinnom podniku, kde si zakladáme na tradícií, kvalite, originálnych nápadoch a kumšte. Držíme krok s dobou a našim zákazníkom ponúkame výrobky ohľaduplné k životnému prostrediu. Na pár klikov nájdete hneď niekoľko druhov ľanových vreciek na uskladnenie, či prenos potravín. 

 

Cena

313
1313
Nákupné vrecko z ľanu
Tip
Nákupné vrecko z ľanu
od €3,30
(od €2,75 bez DPH)

Zdravé nakupovanie aj u Vás doma ! Pripravili sme pre Vás novinku - vrecká určené na nakupovanie, či skladovanie potravín ušité zo 100% ľanu. Zaťahujú sa v hornej časti vrecka šnúrkou. Ich priehľadnosť je praktická pri nakupovaní v obchode, či skladovaní vecí v domácnosti. Vhodné aj ako desiatové vrecko. Dostupné v dvoch rozmeroch: 25x35 cm a 30x40 cm 

Skladom 
Kód: 104/25X
Desiatový obrúsok
Novinka
Desiatový obrúsok
€5,90
(€4,92 bez DPH)

Zabaľte si jedlo do školy, na turistiku, do práce a na akúkoľvek inú príležitosť HRAVO a EKOLOGICKY. Desiatu stačí dať do servítky a namiesto sáčku použiť obrúsok, ktorý vám poslúži aj ako obrúsok pod desiatu. Jeme bez omrviniek, čisto a rozumne :-). Rozmer: 30x30 cm Desiatový obrúsok je ušitý z kombinácie 100% ľan a farebnej bavlny - 100%. Zatvára sa na suchý zips. 

Skladom 
Detail
Kód: 116
Voskovaný obrúsok ľan 11.
Novinka
Voskovaný obrúsok z prírodného ľanového plátna
€6,30
(€5,25 bez DPH)

Rozmer : 30x30 cm Voskovaný obrúsok je vhodný na uskladnenie potravín, je skvelou náhradou za plastových sáčkov. Vhodné na zabalenie desiaty, chleba a pečiva, na zeleninu a ovocie,... Nie je vhodný na uskladnenie surového mäsa a horúcich potravín.  Zloženie: 100% ľan, včelí vosk, jojobový olej, živica

Skladom 
Detail
Kód: 110
V ponuke aj väčší rozmer na bylinky a huby
Mini vrecká do domácnosti
€6,50
(€5,42 bez DPH)

Zdravý obal na Váše živé bylinky, sušené huby, mak, strukoviny alebo levanduľu do skrine, pod vankúš, či pečenie. Rozmer: 13 x 20 cm  V balení sú 3 ks. Vrecko môžete využiť na rôzne ďalšie účely: Naša babka ich používa na mak, fazuľu, hrach a iné strukoviny.  V ponuke sú aj väčšie vrecká, rovnako v počte 3ks v balení - viac si môžete pozrieť TU . Materiál: 100% ľan  Motív: Krajka Ošetrenie: Doporučujeme prať ručne, žehlliť z rubu ešte vlhké.  TIP: Ľan na výrobu perieme výlučne v pracích prostriedkoch priateľských k prírode.

Skladom 
Detail
Kód: 74
Vrecko na okrúhly chlieb
Tip
Vrecko na chlieb s krajkou -rôzne veľkosti
od €7,99
(od €6,66 bez DPH)

  Zdravý obal na Váš živý chlieb.   Rozmer: 45x24 cm  Tento rozmer je vhodný na domáci pečený chlebík alebo menšie 700 g chlebíky, či pečivo z vašej pekárne. Vrecko sa dá v hornej časti zaviazať tkaničkou. V ponuke aj v rozmere 49x30 cm s motívom krajka, vhodný na kilový chlebík alebo v rozmere 42x42 cm na okrúhly chlieb. Pri objednávaní si stačí vybrať variant, ktorý Vám vyhovuje. Materiál: 100% ľan  Motív: Krajka Ošetrenie: Doporučujeme prať ručne , žehlliť z rubu ešte vlhké.  TIP: Ľan na výrobu perieme výlučne v pracích prostriedkoch priateľských k prírode.  

Skladom 
Kód: 59/45X
Vrecká s vyšívaným motívom
Tip
Vrecko na chlieb s vyšívaným motívom - rôzne varianty
€8,99
(€7,49 bez DPH)

Tento rozmer je vhodný na domáci pečený chlebík alebo menšie 700g chlebíky, či pečivo z vašej pekárne. Vrecko sa dá v hornej časti zaviazať.  Rozmer: 45x24xcm  Materiál: 100% ľan  Motív: Semienko života, Slovensko, Zlaté klasy Ošetrenie: Doporučujeme prať ručne alebo na 30°C , žehlliť z rubu.  TIP: Ľan na výrobu perieme výlučne v pracích prostriedkoch priateľských k prírode.  

Skladom 
Kód: 46/ZLA
Nákupná taška s bavlneným popruhom
Nákupná taška s bavlneným popruhom
od €9,90
(od €8,25 bez DPH)

Materiál: 52% ľan, 48% bavlna                 popruh: 100% bavlna Rozmer: 35x40 cm Bezobalový život ! Nákupnú tašku vyrábame od začiatku nášho fungovania. Je veľmi obľúbeným artiklom u zákazníkov, nakoľko si chvália to, "že vydrží."  Je skvelá do dnešného bezopadového a bezobalového systému, ktoré svet a my ľudia tak veľmi potrebujeme. Tašku si môžete vybrať vo viacerých variantoch a prevedeniach, ako čistú, s krajkou alebo folklórnym kvetom a rôznymi farbami popruhov. Je na opakované použitie, stačí preprať a môžete ju využiť na ďalší nákup, či presun osobných vecí.  

Momentálne nedostupné 
Kód: 83/CIS
Batôžtek na cesty
Batôžtek na cesty
€12,90
(€10,75 bez DPH)

Strihovo obľúbený batôžtek zo 100% ľanu s krútenými bavlnenými šnúrami na zatiahnutie. Na prednej strane s vyšívaným folklórnym kvetom. Perfektný darček nielen pre mládež. Rozmer: 35x40 cm Materiál: 100% ľan, šnúrka je zo 100% bavlny Ošetrenie: Doporučujeme prať ručne, žehlliť z rubu ešte vlhké.  TIP:  Ľan na výrobu perieme výlučne v pracích prostriedkoch priateľských k prírode.

Momentálne nedostupné 
Detail
Kód: 93
Vrecko na Bylinkya huby
Vrecko na bylinky a huby
€12,90
(€10,75 bez DPH)

Zdravý obal na Váše živé bylinky, či sušené huby, mak alebo strukoviny. Rozmer:  29 x 18 cm  V balení sú 3 ks. Vrecko môžete využiť na rôzne ďalšie účely: Naša babka ich používa na mak, fazuľu, hrach a iné strukoviny.  V ponuke sú aj mini vrecká, rovnako v počte 3ks v balení - viac si môžete pozrieť TU. Materiál: 100% ľan  Motív: Krajka Ošetrenie: Doporučujeme prať ručne , žehlliť z rubu ešte vlhké.  TIP: Ľan na výrobu perieme výlučne v pracích prostriedkoch priateľských k prírode.

Skladom 
Detail
Kód: 71
9 položiek celkom